Pomóż sobie i innym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Asfalt na zimno

Po każdej zimie stan nawierzchni naszych dróg znacznie odbiega od światowych standardów. Naprawa dróg tradycyjnymi metodami wymaga sporych nakładów finansowych oraz sprzyjającej aury.

Mamy przyjemność zaoferować nowoczesny produkt przeznaczony do błyskawicznych napraw na zimno wszelkich nawierzchni dróg, lotnisk, mostów, parkingów, placów, terenów przemysłowych zarówno asfaltowych jak i betonowych, bez cięcia, mieszania, podgrzewania i walcowania. Nasz produkt jest używany bez specjalistycznych narzędzi, strat i tamowania ruchu. Produkt ten nosi nazwę IRR Instant Road Repair ( natychmiastowa naprawa dróg ). Jak sama nazwa wskazuje przy użyciu IRR możemy dokonać napraw nawierzchni w bardzo krótkim czasie, a ruch uliczny może zostać wznowiony bezpośrednio po dokonaniu naprawy.

Unikalność IRR polega także na tym, że można go używać w każdych warunkach pogodowych, zarówno w sezonie letnim w warunkach silnego nasłonecznienia jak i w sezonie zimowym przy temperaturach ujemnych. Nie jest przy tym istotne czy nawierzchnia jest mokra czy sucha, napraw nawierzchni możemy dokonywać nawet podczas opadów deszczu czy śniegu. Nieistotny jest kształt i powierzchnia uszkodzenia, nie ma więc potrzeby stosowania narzędzi do wyrównywania krawędzi kształtów wyrównywanych powierzchni. Wyeliminowana jest także konieczność używania ciężkiego sprzętu co pozwala maksymalnie zredukować koszty napraw. IRR ma zastosoawnie wszędzie tam gdzie nie jest możliwe użycie ciężkich maszyn. Wykonywanie napraw jest bardzo proste . Polega na wypełnieniu uszkodzenia masą IRR, wyrównaniu i lekkim ubiciu, nawierzchnia jest gotowa do użytku bezpośrednio po zakończeniu prac. "Instant Road Repair" jest specjalnym rodzajem masy asfaltowej przeznaczonym do natychmiastowej, kompleksowej naprawy dróg, atostrad, pasów startowych, parkingów placów zabaw, alejek parkowych, chodników itp. Likwiduje uszkodzenia dowolnego kształtu głębokości i wielkości, Jest nietoksyczny, może być stosowany w każdych warunkach pogodowych w temperaturze od - 45 ° C do 60 ° C, a więc w przeciwieństwie do metod konwencjonalnych istnieje możliwość naprawy uszkodzonych nawierzchni również zimą.

Bardzo łatwy i wygodny w użyciu IRR przygotowany jest do natychmiastowego zastosowania bezpośrednio z pojemników, nie wymaga podgrzewania, walcowania i cięcia więc nie powoduje przerw w ruchu ulicznym gdyż wymiana nwaierzchni trwa bardzo krótko. Preperat pakowany w pojemniki 25kg pozwala na ekonomiczne stosowanie. Opakowanie 25 kg przeznaczone jest do naprawy ok. 1m2 powierzchni.